הפרויקטים שלנו - שלכם ובשבילכם!


ארגון בוגרי אוניברסיטת חיפה מלווה אתכם בדרככם המקצועית ומציע לכם להשתלב בפרויקטים השונים שלנו,
במסגרתם תוכלו ליהנות מליווי ותמיכה כל הדרך להצלחה.


נבחרת היועצים של ארגון הבוגרים מחכה לשאלות שלכם


במהלך הקריירה כולנו נתקלים בשאלות ובנושאים ספציפיים עליהם היינו שמחים לקבל מענה מ"מישהו שהיה שם",
שהתמודד בעצמו עם שאלות דומות ושיש לו את הידע והניסיון לסייע לנו לצלוח את המשוכה.

אנו מציעים לכם להיעזר בבוגרי אוניברסיטת חיפה, מהמובילים בתחומם, אשר יוכלו להשיב על שאלותיכם, לסייע לכם
בהתלבטויות ולהעניק מענה מקצועי.

המעוניינים מוזמנים לשלוח מייל באמצעות צור קשר באתר ולפרט בקצרה את השאלה/דילמה העומדת בפניכם. אנו נדאג לשלוח אליכם רשימת בוגרים רלוונטיים, מתוכה תוכלו לבחור למי לפנות על מנת שיסייע לכם.ללמוד מניסיונם של הטובים ביותר -
תוכנית המנטורים בשיתוף הפקולטה לניהול


תכנית המנטורים של ארגון הבוגרים בשיתוף הפקולטה לניהול באוניברסיטת חיפה, יצאה לדרך בשנת הלימודים תשע"ו.

התוכנית מחברת בין סטודנטים ובוגרים של הפקולטה לניהול לבין אנשי עסקים מהבכירים במשק הישראלי ומאפשרת למשתתפיה הזדמנות נדירה ללמוד מאנשי עסקים בעלי ניסיון רב והצלחות מוכחות. תהליך החניכה כולל מפגשים אישיים עם המנטור, במהלכם לומדים המשתתפים על ההתנהלות בעולם העסקי והפיננסי מזווית אישית. התהליך מאפשר למשתתפים למידה חווייתית, כר פורה ליצירת נטווריקינג ומקפצה לפיתוח הקריירה.

השנה משתתפים בתוכנית כמנטורים הגב' ליאורה עופר - יו"ר מליסרון, מר מאיר שמיר - יו"ר מבטח שמיר, ד"ר שמעון אלקבץ - מנכ"ל הראל ביטוח ופיננסים ומר אורי להב - מייסד ויו"ר חברת .Uotbrain המנטורים לוקחים חלק בתוכנית בהתנדבות ומתוך רצון ומחויבות לעודד ולקדם צעירים בתחילת דרכם המקצועית.

מחוויות המשתתפים בתכנית:ג'קי זמרו מספר על מפגש חניכה עם מאיר שמיר: "ראוי לציין את הפתיחות והאווירה המצוינת שהייתה לאורך כל המפגש, שתוכנן להיות בן שעה אחת ובפועל נמשך כשעתיים. סקרתי בפגישה את עברי והרקע שלי ומאחר ועבדתי בחברות שמאיר השקיע בהן בעבר, שמחתי לגלות שהיו לנו נושאים רבים משותפים."
בוגרי הפקולטה לניהול? אנו מזמינים אתכם להצטרף לנבחרת המנטורים ולתרום לקידום הדור הצעיר.

ענבר ביז'ינסקי מספרת על מפגש חניכה עם ליאורה עופר: "השיחה הייתה מאד נעימה, טבעית וכנה. הרגשתי כי ליאורה הייתה כל כולה בשבילי במשך כל זמן הפגישה. הנכונות, השקעת הזמן, תשומת הלב והפתיחות של ליאורה עלתה על כל הציפיות שלי. הרגשתי כימיה נהדרת".


לפרטים נוספים ניתן לפנות לג'ני זאיל, מנהלת קשרי ידידים ובוגרים
מייל: Jzel@univ.haifa.ac.il או בטלפון:04-8249114