הפרויקטים שלנו - שלכם ובשבילכם!


ארגון בוגרי אוניברסיטת חיפה מלווה אתכם בדרככם המקצועית ומציע לכם להשתלב בפרויקטים השונים שלנו,
במסגרתם תוכלו ליהנות מליווי ותמיכה כל הדרך להצלחה.


נבחרת היועצים של ארגון הבוגרים מחכה לשאלות שלכם


במהלך הקריירה כולנו נתקלים בשאלות ובנושאים ספציפיים עליהם היינו שמחים לקבל מענה מ"מישהו שהיה שם",
שהתמודד בעצמו עם שאלות דומות ושיש לו את הידע והניסיון לסייע לנו לצלוח את המשוכה.

אנו מציעים לכם להיעזר בבוגרי אוניברסיטת חיפה, מהמובילים בתחומם, אשר יוכלו להשיב על שאלותיכם, לסייע לכם
בהתלבטויות ולהעניק מענה מקצועי.

המעוניינים מוזמנים לשלוח מייל באמצעות צור קשר באתר ולפרט בקצרה את השאלה/דילמה העומדת בפניכם. אנו נדאג לשלוח אליכם רשימת בוגרים רלוונטיים, מתוכה תוכלו לבחור למי לפנות על מנת שיסייע לכם.החלה ההרשמה למחזור ה-6 של התכנית למנהיגות ציבורית


אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בתוכנית ייחודית לטיפוח אקדמאים וסטודנטים צעירים ומבטיחים, בעלי פוטנציאל מנהיגותי, המקנה להם הכנה לקראת כניסה למוקדי הכוח וההשפעה. 

התוכנית מציעה מידע וכלים מעשיים ממיטב המרצים והמומחים בתחומי- ההסברה, המדינאות, המשפט, התקשורת, המנהל הציבורי, הכלכלה והחברה, סיורים לימודיים מרתקים ברחבי הארץ, סדנאות לפיתוח מנהיגות ואפשרות להשתלבות בעשיה איכותית במסגרת תכנית המתמחים.
הכל ברמה גבוהה, בסביבה צעירה, איכותית ודינמית, במסגרת אינטימית ותוך יצירת קשרים להמשך.

בסיומה של התכנית המשתתפים פורשים כנפיים כאשר הם מצוידים בארסנל של: ידע, כלים וחוויות מהשטח אשר יכולים למנף את עיסוקם לתחום המנהיגות בכל אספקט של עשייה ציבורית וקהילתית.

הטבה מיוחדת לבוגרי האוניברסיטה - 15% הנחה בנוסף לשאר ההטבות.

לפרטים נוספים לחץ כאן.
הרשמה לתכנית דרך האתר: http://www.hazonleumi.co.il/

 


ללמוד מניסיונם של הטובים ביותר -
תוכנית המנטורים בשיתוף הפקולטה לניהול


תכנית המנטורים של ארגון הבוגרים בשיתוף הפקולטה לניהול באוניברסיטת חיפה, יצאה לדרך בשנת הלימודים תשע"ו ומתקיימת בשנת הלימודים הנוכחית.

התוכנית מחברת בין סטודנטים ובוגרים של הפקולטה לניהול לבין אנשי עסקים מהבכירים במשק הישראלי ומאפשרת למשתתפיה הזדמנות נדירה ללמוד מאנשי עסקים בעלי ניסיון רב והצלחות מוכחות. תהליך החניכה כולל מפגשים אישיים עם המנטור, במהלכם לומדים המשתתפים על ההתנהלות בעולם העסקי והפיננסי מזווית אישית. התהליך מאפשר למשתתפים למידה חווייתית, כר פורה ליצירת נטווריקינג ומקפצה לפיתוח הקריירה.

בשנת הלימודים תשע"ז משתתפים בתוכנית כמנטורים מר זאב בכר - מנכ"ל מטבחי רגבה, מר אייל יבטס,
מר יובל כהן - Global Corporate Business Strategy manager at TEVA pharmaceutical LTD, מר נעם קישינובסקי - מנהל עסקי ויו"ר הנהלה כלכלית בקיבוץ שדה, מר גולן קלימי – מנכ"ל פיברוטקס טכנולוגיות, מר רונן שטר - SW Manager ומנהל שלוחת CT ישראל ב General Electric Healthcare, מר שמעון ינאי – CTO at Spicebox Labs, הגב' ענבר ביז'ינסקי, מר אנדריי לויט - Senior Plant Engineer at Beresheet ACS LTD, מר אריאל הדר - Operations Director at PTC, מר עודד פרוינד – מנכ"ל פיליפס מוצרי צריכה ומר רון ויסמן. המנטורים לוקחים חלק בתוכנית בהתנדבות ומתוך רצון ומחויבות לעודד ולקדם צעירים בתחילת דרכם המקצועית.

מחוויות המשתתפים בתכנית:ג'קי זמרו מספר על מפגש חניכה עם מאיר שמיר: "ראוי לציין את הפתיחות והאווירה המצוינת שהייתה לאורך כל המפגש, שתוכנן להיות בן שעה אחת ובפועל נמשך כשעתיים. סקרתי בפגישה את עברי והרקע שלי ומאחר ועבדתי בחברות שמאיר השקיע בהן בעבר, שמחתי לגלות שהיו לנו נושאים רבים משותפים."
בוגרי הפקולטה לניהול? אנו מזמינים אתכם להצטרף לנבחרת המנטורים ולתרום לקידום הדור הצעיר.

ענבר ביז'ינסקי מספרת על מפגש חניכה עם ליאורה עופר: "השיחה הייתה מאד נעימה, טבעית וכנה. הרגשתי כי ליאורה הייתה כל כולה בשבילי במשך כל זמן הפגישה. הנכונות, השקעת הזמן, תשומת הלב והפתיחות של ליאורה עלתה על כל הציפיות שלי. הרגשתי כימיה נהדרת".


לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגודת הידידים והבוגרים
מייל: IsraeliFriends@univ.haifa.ac.il או בטלפון:04-8249780